Volné místo ve firmě PETROTRANS, s.r.o.

Řidič/ka s ŘP sk.CE, přeprava PHM, Střelice u Brna

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Střelice, okres Brno-venkov
Firma PETROTRANS, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řidič / Řidička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 30.000 – 70.000 Kč
Kontakt Jan Kožnar, zobrazit tel. číslo

O nás

PETROTRANS, s.r.o.

Patříme mezi největší silniční dopravce pohonných hmot v České republice a neustále se rozvíjející společností. Našimi moderními cisternovými soupravami pokrýváme celé území ČR i příhraničních sousedních států.

O nás

PETROTRANS, s.r.o. , člen skupiny ORLEN Unipetrol

Náplň práce:

Přeprava pohonných hmot, místo pracoviště Střelice u Brna

Co od Vás očekáváme:

  • ŘP sk. CE
  • praxe min.1 rok v řízení silničního motorového vozidla nad 12 t (s ŘP sk.CE)
  • průkaz ADR tř. 3 v cisternách

Co Vám můžeme nabídnout:

  • MZDA až 70.000Kč/měsíc
  • poukázky na odběr pohonných hmot u čerpacích stanic BENZINA
  • odpovídající finanční ohodnocení a pravidelné výplatní termíny
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • roční odměny
  • mobilní telefon
  • karta MULTISPORT za zvýhodněných podmínek i pro rodinné příslušníky
  • zázemí zaměstnavatele, který je součástí skupiny ORLEN Unipetrol
  • moderní vozový park
  • benefitní systém
  • 5 týdnů dovolené

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

AJ benefit hodnocení IT měsíc místo mobil mzda náplň práce odměny ohodnocení penzijní připojištění plat pojištění práce pracoviště praxe pro rodinné příslušníky připojištění příspěvek řízení SOU sport telefon zaměstnavatel člen dovolené finanční karta mobilní náplň penzijní pohon PR příslušník roční rok součást systém termín Vozový park